Remišová NALOŽILA Ficovi ako ešte nikdy: Toto mu povedala rovno do očí!

Dátum:

Veronika Remišová sa stretla v nedeľnej politickej diskusnej relácií televízie TA3 s predsedom Smeru Robertom Ficom. Medzi obomi politikmi to poriadne vrelo a podpredsedníčka vlády naložila expremiérovi tak, ako snáď ešte nikdy.

V politickom súboji predstaviteľov strán Za ľudí a Smeru sa debata začala poriadne vyostrovať, a to najmä pri tematike zatýkania či obviňovania vysokých funkcionárov. Fico už dlhšie tvrdí, že ide o politických väzňov, ktorí sú vo väzbe na základe slov pár kajúcnikov. Tieto slová však vyvrátila prokuratúra na nedávnej tlačovej besede, kde poukázala, že sa samostatne priznalo 10 z 18 obvinených osôb. NAKA v piatok predviedla aj exnominanta Smeru na šéfa Finančnej správy Františka Imréczeho a ďalších 8 známych ľudí.

Rovnako odmietavo sa k jeho slovám postavila aj Remišová, ktorá ho zotrela priamo pred kamerami: „Vláda dostala mandát na to, aby očistila Slovensko od korupcie. Faktom je, že postupne vaši nominanti, jeden za druhým, končia vo väzení. Faktom je, že k týmto činom sa priznávajú oni sami,“ uviedla. Na sociálnej sieti rovnako zdôraznila ostré slová, ktoré v debate zazneli.

Nemôžem mlčať, keď počujem Roberta Fica falšovať slovenskú históriu. Prirovnávať zatýkanie ľudí pre obvinenia z korupcie častokrát na základe ich vlastných priznaní s politickými väzňami je znevažovanie odkazu skutočných politických väzňov a popieranie slovenskej histórie,“ uviedla s poukázaním na Antona Srholca. „Pán poslanec Fico, ešte raz a jasne. Buď ste boli taký slabý premiér, že ste nevedeli, čo sa Vám deje pod nosom, alebo ste o tom vedeli, ale ste tieto činy kryli. Nevyhrážajte sa teraz poctivým policajtom a prokurátorom, ktorí si konečne môžu robiť svoju prácu,“ dodala razantne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Veronika Remišová │ Foto: TA3

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Fatálna nehoda autobusu a kamióna: Polícia hlási ťažko zranené osoby!

Stredajšie ráno sa začalo na slovenských cestách fatálnou dopravnou...

Fantastická premena Katky Koščovej: S novou postavou vyzerá božsky!

Katka Koščová sa v roku 2004 stala víťazkou prvej série...

Richard Sulík to natrel Matovičovi: Po roku má byť štátna kasa v…!

Zdá sa, že ďalšia koaličná kríza je na spadnutie....

Herečka s manželom idú do väzenia: Tri roky zneužívali 13-ročnú školáčku!

Slávna herečka čelí spoločne s manželom mimoriadne vážnemu obvineniu,...