Veronika Remišová prežíva aktuálne v politike krušné časy a v hre je aj jej definitívny odchod z predsedníckej stoličky. Na dobrej nálade zrejme nepridávajú ani pretrvávajúce spory s Máriou Kolíkovou. V súkromí si však politička nabíja baterky a nedávno konečne ukázala svojho manžela.

Predsedníčka strany Za ľudí Veronika Remišová zažíva momentálne náročné chvíle na politickej scéne. V hre je dokonca aj jej odchod z vedúceho postu a napäté vzťahy panujú i s ministerkou spravodlivosti Máriou Kolíkovou. V nedávnej relácií Na telo si ju „podal“ moderátor Michal Kovačič, keď jej položil priame otázky o prípadnom prestupe do OĽaNO.

Ako však vicepremiérka opakovane uviedla, baterky si dobíja predovšetkým so svojou rodinou. Početné fotografie na sociálnej sieti spolu s deťmi sú toho dôkazom. Politička obľubuje spoločné prechádzky prírodou, no aj leňošenie doma. Najnovšie sa však odhodlala urobiť nečakaný krok a poodhalila rúško tajomstva zo svojho súkromia. Zverejnila totiž záber manžela Milana, ktorého bežne verejnosti neukazuje. Čo poviete, ulovila si politička fešáka?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Milan Remiš / Bratislava – Staré Mesto, Veronika Remišová