Ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Veronika Remišová už v minulosti pobavila Slovákov, keď v markizáckej relácii Na telo nevedela zodpovedať divácku otázku o výške DPH. Tentokrát pobavila internet niečím celkom z iného súdka. 

Politici občas dokážu verejnosť nielen naštvať, ale aj poriadne pobaviť. Výnimkou pritom nie sú ani súčasní koaliční predstavitelia. Viackrát sa podarilo pred zrakmi divákov zaperliť aj Veronike Remišovej, ktorá v televízii Markíza napríklad nevedela v rýchlosti odpovedať na otázku o výške DPH.

Tentokrát však ministerka rozosmiala Slovákov z celkom iného dôvodu. Politička totiž v rámci stránky Za ľudí zverejnila videá, v ktorých sa chváli svojou účasťou na konferencii World Urban Forum v poľských Katowiciach. Slovenská šéfka rezortu informatizácie a PC technológií však zabudla na jeden malý detail. Popri tom, ako divákom priblížila obrazovku počítača, ukázala zároveň všetkým lístoček so svojím prístupovým heslom: Mirri2020.

“Trapas” si okamžite všimli ľudia, ktorí sa pobavene zamýšľajú nad kybernetickou bezpečnosťou našej krajiny. Na zverejnený fórik zareagovalo na satirickej stránke Zomri aj samotné ministerstvo, pričom vysvetlilo, o aké heslo sa jednalo. Celé znenie odpovede si môžete prečítať na zábere nižšie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj│ Foto: FB/Za ľudí