Známa tvár relácií Súdna sieň či Supermama rieši v týchto dňoch problém, ktorému sa snažila predísť už pred pár týždňami, no zrejme to nevyšlo. Rozhodla sa preto obrátiť na toho najpovolanejšieho, a teda samotného hlavného hygienika Jána Mikasa.

Renáta Názlerová sa pred viac ako troma mesiacmi stala riaditeľkou domova sociálnych služieb a zariadenia pre seniorov v Pezinku. Počas prvej vlny pandémie zomrelo v tomto zariadení až 16 dôchodcov. Moderátorka sa tak snaží medzi klientov vdýchnuť trochu radosti a pokoja po stresujúcom období, kedy museli byť zavretí v izbách.

Žiaľ, pred pár dňami sa vyskytli dva prípady nákazy u seniorov. Obľúbená tmavovláska bola na túto situáciu pripravená a okamžite začala konať. Klienti aj so zamestnancami podstúpili PCR testy a nakazení boli presunutí do izolačného traktu. Momentálne čelí ochoreniu päť seniorov. Bývalá jojkárka sa dokonca rozhodla zaviesť denné noviny, ktoré budú každý deň roznášané po izbách. ,,…aby boli aj oni informovaní, čo sa deje, aký je stav, čo môžu papať, ako si môžu skrátiť deň- akými aktivitami,“ uviedla pre cas.sk.

Známa spisovateľka však bojuje s vážnym problémom. Ešte pred pár týždňami si totiž objednala väčšie číslo ochranného obleku, vedomá si svojich kyprejších tvarov. ,,Teraz už fakt bez srandy. Nepoznáte náhodou niekto osobne pána Mikasa? Potrebujem urgentne zdravotnícky overal, tento je 3xl, ale ako vidíte, nenatiahnem ho ani na ruky. Mohol by mi poradiť, kde nakupuje on, tam by mohli mať aj na mňa. Aj keď to možno vyznie ako vtip, situácia u nás v zariadení je vážna a ja ho seriózne potrebujem,“ napísala na sociálnej sieti, pričom zverejnila záber, z ktorého je jasné, že chránená pred nákazou rozhodne nie je.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk, FB/Renáta Názlerová  |  Foto: FB/Renáta Názlerová, OĽaNO