Spisovateľka Renáta Názlerová, ktorú si diváci obľúbili v reláciách Súdna sieň či Supermama, vystupuje ako sebavedomá plnoštíhla dáma, pričom sa za svoje kilogramy rozhodne nehanbí. Tento raz sa rozhodla prihovoriť všetkým ženám kyprejších tvarov, avšak neopomenula ani vyšportované dievčatá!

Renáta Názlerová si v otázke ideálnej váhy servítku pred ústa nikdy nekládla a dlhodobo sa snaží ženám všetkých konfekčných veľkostí ukázať, že sú bohyne. V najnovších príspevkoch si však rypla aj do vyšportovaných dievčat, ktoré ostro nazvala „vychrtliny“. Aj keď sa ich nechcela nijakým spôsobom dotknúť, mienila predovšetkým poukázať na fakt, že ako spoločnosť vníma a odsudzuje v niektorých krajinách obézne ženy, tak by v iných nezaujali verejnosť tie štíhle.

,,Chvalabohu za to, že svet nie je čiernobiely, a že sú krajiny, kde si vyšportované vychrtliny ani len neškrtnú. A tým sa nechcem vyšportovaných vychrtlín nejako dotknúť, len poukazujem na to, že tak ako to je nepríjemné ženám s krivkami hovoriť rôznymi pejoratívami, tak rovnako je to nepríjemné a nevkusné hovoriť aj o ženách z tej opačnej strany škály,” prihovára sa Renáta bez servítky všetkým fanúšikom.

Ako poznamenáva, sú krajiny, kde nielen muži, ale aj ženy preferujú oblejšie boky, pričom s úsmevom dodáva, že bohyne s kilami navyše sa len možno narodili v nesprávnej oblasti sveta. ,,Každá žena je pre niekoho tou krásnou príťažlivou bohyňou a pokiaľ sa tak budeme cítiť, tak nimi aj budeme,” dodala bývalá hviezda Súdnej siene, pričom poznamenala, že aj štíhle ženy majú celulitídu, strie a trápia sa nad svojimi komplexami. Viac vo videu nižšie:

 

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/renata.nazlerova