Renáta Názlerová sa dala očkovať proti COVID-19: Pádne dôvody jej činu!

Dátum:

Nie je to tak dávno, čo celé Slovensko obehla informácia, že Dominika Cibulková bola spoločne s manželom prednostne zaočkovaná proti ochoreniu COVID-19. Najnovšie pocítila vpich ihly známa jojkárka Renáta Názlerová, ktorá však konala podľa pravidiel.

Známa tvár relácií Súdna sieň či Supermama sa pred pár hodinami nechala zaočkovať proti koronavírusu. V tomto prípade však rozhodne nie sú vhodné výčitky, ako to bolo v prípade bývalej tenistky Dominiky Cibulkovej. Názlerová je totiž riaditeľkou domova sociálnych služieb a zariadenia pre seniorov v Pezinku. ,,…uvedomujem si, že som zodpovedná za 120 klientov, a to neznamená len podpisovať papiere, ale aktívne sa pričiniť o ich ochranu a bezpečné prostredie pre nich,“ vysvetlila na sociálnej sieti.

Obľúbená tmavovláska si je tak vedomá, že je súčasťou kolektívu zahŕňajúc nielen klientov, ale aj zamestnancov, ktorí sa 24 hodín denne starajú o starých a ťažko chorých ľudí. Je totiž presvedčená, že pandémia je celosvetový a dlhodobý problém, pričom očkovanie považuje za správnu cestu.

Renáta upozorňuje, že každý človek má právo sa rozhodnúť, či sa dá zaočkovať alebo nie, a spoločnosť by to mala rešpektovať. Jedným dychom však dodala, že priebeh ochorenia COVID-19 môže byť devastačný a známa spisovateľka si je vedomá, že nie je nesmrteľná, nehovoriac o jej ťažkej astme.

52-ročná Slovenka sa rozhodla natočiť video, kde opísala celý priebeh očkovania, pričom v úvode s humorom oznámila, že nemá po očkovaní abnormálne schopnosti, ani jej nenarástlo tretie oko. Podľa jej slov nemá žiadne vedľajšie účinky, v dôsledku čoho ju o pár týždňov čaká druhá dávka vakcíny.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Renáta Názlerová-officiálna stránka  |  Video: YT/Renáta Názlerová

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Tehotná Plačková v slzách: Prvá reakcia na zrušenie obvinenia!

Jedna z najúspešnejších slovenských influenceriek, ktorú na sociálnej sieti...

Slovensko zasypal záhadný žltý prach: NIE je to piesok ani repkový peľ!

Mnohí Slováci si všimli, že ich balkóny či autá...

Politológ o osude koalície: ,,Je magické, ako sa navzájom žerú, ale..!“

Hádky, osočovanie, klamstvá i vážne obvinenia sa stali neoddeliteľnou súčasťou...

Po smrti Jozefa Abrháma smúti Česko aj Slovensko: Prvé odkazy!

Česko aj Slovensko pred pár hodinami zarmútila smutná správa....