Renáta Názlerová, známa predovšetkým ako spisovateľka či tvár relácii Súdna sieň a Supermama, je súčasťou televízie JOJ už dlhé roky. Brunetka sa stala okrem iného pre divákov atraktívna aj vďaka skutočnosti, že sa má rada presne taká, aká je, čo dokázala aj príspevkom, ktorý sa dotkol mnohých ľudí.

Mať zdravé sebavedomie je základom každého človeka, či už je chudý, plnoštíhlý, nízky alebo vysoký. Práve túto teóriu ovláda aj tvár televízie JOJ Renáta Názlerová, pre ktorú je najdôležitejšie milovať sa presne takú, aká je. Nie je žiadnym tajomstvom, že moderátorka roky bojovala s kilami navyše, pričom prednedávnom sa jej podarilo zhodiť fantastických 22 kilogramov. Aj keď by možno niekto oponoval a odporučil by brunetke chutnúť ešte viac, ona má na seba zdravý pohľad a všetkým neprajníkom poslala fantastický odkaz plný zdravého sebavedomia!

Ako Renáta uviedla, k svojej postave sa tentokrát vyjadrila na margo diskutujúcich pod jej snímkami či správ, ktoré dostáva. “Áno, mohla by som mať štíhlejšie nohy, menší zadok či prsia, áno, mohla by som mať aj užší driek (alebo teda aspoň nejaký driek 🙂 ) áno, mohla by som byť aj modrooká blondína. Ale nie som. Mohla by som byť aj so sebou nespokojná, zakomplexovaná alebo nešťastná. Ale nie som. Mám rada moje telo. Je veľké, viem, ale je moje. Toľkokrát ma už podržalo pri rôznych športových úrazoch (vážnych), pri toľkých operáciách (náročných), pri ochoreniach (komplikovaných). Je veľké, viem, ale je to môj parťák.

Je veľké, ale aj moje srdce je veľké, a v menšom tele by nemalo dosť miesta. Je veľké, ale aj moja duša, hoci je stále v tele, má svoje krídla, a potrebuje si polietať, a na to potrebuje priestor. Pekne vás prosím, neposudzujte iných. Ak tak potrebujete činiť, posudzujte seba a svoje skutky. Pretože od posudzovania je len krok k odsudzovaniu, od odsudzovania je len krok k nenávisti. Nenávisť je zhubná (nech je jej pôvod akýkoľvek – rasový, etnický, politický, náboženský, názorový, a ja neviem ešte aký). MOJE TELO – TO SOM JA. MOJE TELO JE MOJA ZNAČKA. Majte sa radi, majme sa radi. Houk,” napísala odkaz, ktorý je zároveň aj úžasným posolstvom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Renáta k úžasnému statusu pridala aj fotku v plavkách >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/