Známa speváčka Dara Rolins si zaspomínala a nazrela do svojho archívu. Objavila fotografiu z čias, kedy ešte nemala dcéru Lauru a Andrea Verešová sa akurát vydávala. Spoločnosť na fotke im robila česká speváčka, ktorá už, žiaľ, nie je medzi nami.

Dara Rolins má na svojich sociálnych profiloch veľa fanúšikov a rada si zaspomína či už na svoje piesne z mladosti, alebo zábery, ktoré vznikli pár rokov dozadu. Nedávno na svojom profile na Facebooku zverejnila fotografiu zo svadby Andrey Verešovej s komentárom: “Pozrite aké poklady sa nájdu v mojom archíve:). Na svadbe Andrejky Verešovej, spolu s Ivetkou….Vlastne ani presne neviem, ktorý rok sa písal, ale Lolu som ešte určite nemala:).To znamená dávno:))” 

My len dodávame, že slovenská modelka Andrea Verešová sa vydávala za českého právnika Daniela Volopicha v roku 2007, kde nemali prístup žiadny novinári. Takže táto fotografia je stará deväť rokov, jej súčasťou je aj Iveta Bartošová, ktorá v tých časoch pôsobila ešte vyrovnaným dojmom. Pred dvomi rokmi skokom pod vlak ukončila predčasne svoj život.

Rolins a Bartošová na svadbe Verešovej

Zdroj: diva.aktuality.sk | Foto: Facebook, Instagram