V posledných hodinách sa o poriadny rozruch vo vodách šoubiznisu postarali informácie o údajnom konci vzťahu medzi exfarmármi Rezom Givilim a Božkou Candrákovou.

Ešte v nedeľu si Reza zmenil na sociálnej sieti stav zo “zadaného” na “vo voľnom vzťahu”, čo ihneď vyvolalo špekulácie o rozchode s jeho dlhoročnou priateľkou Božkou. I keď to tak spočiatku vyzeralo, zdá sa, že dvojica je stále spolu a žiadny rozchod sa nekonal.

Reza stihol za posledné hodiny na svojom Facebooku uverejniť aj niekoľko statusov, v ktorých sa vyjadril k medializovaným správam o konci vzťahu a väčšinu svojich fanúšikov pobavil, ale zároveň aj upokojil, keďže rozchod vylúčil. “Ľúbim ju, ona je všetko čo mám. Čím viackrát sa rozídeš, tým viac ľúbiš. Vyskúšajte,” vyznal sa Reza ešte v noci z nedele na pondelok a nezabudol samozrejme, zavtipkovať.

“Yes, vyšlo to, dávno som nebol v novinách,” začal si robiť srandu z ďalšieho článku, ktorý našiel na internete. “Že blondínka zúri,” reagoval na titulok jedného bulvárneho portálu: “Blondínka spí, akurát idem pre ňu variť obed,” objasnil celú situáciu a nechýbalo ani množstvo vyrehotaných smajlíkov, ktorí to celé odľahčili a dali najavo, že Reza sa skvele na článkoch baví.

“Jednoduchý spôsob ako sa dostať do novín. Nenápadne sa rozísť na 24 hodín a potom rýchlo vrátiť naspäť. Ešteže dali pekné fotky,” opäť tak reagoval na jeden z bulvárnych článkov a nemohol si ani odpustiť trefnú poznámku na záver. Veríme, že je teda všetko v poriadku a menšia kríza im vo vzťahu iba prospela.

Zdroj: Facebook | Foto: Facebook, Instagram