Milionárska dedička, ktorá si musela odsedieť v budapeštianskej base šesť rokov, sa môže konečne tešiť zo slobodného života. Eva Varholíková Rezešová dokonca prezradila svoj smelý životný plán.

Bohatá dedička košického klanu Rezešovcov si pred šiestimi rokmi potom, čo spôsobila haváriu so štyrmi vyhasnutými životmi, odsedela v Maďarsku šesť rokov natvrdo. Pred pár dňami sa dočkala vytúženého podmienečného prepustenia a pred bránami väznice sa natešene zvítala s malou dcérou.

Napriek tomu, že k usmrteniu nevinných ľudí došlo práve v aute, Rezešová si na Slovensku môže opäť sadnúť za volant vďaka jedinému pravidlu. Vodiči tak zrejme budú dúfať, že sa v cele poučila a podobnú chybu už nikdy nezopakuje. Aj keď by sa mohlo zdať, že blondínka bude mať teraz hlavu plnú spomienok, podľa slov jej advokáta rozhodne nemieni sedieť doma v kúte: “V blízkej budúcnosti sa chce podieľať na nejakom biznise, ktorý ešte nie je bližšie definovaný,” prezrádza pre Nový Čas plány o podnikaní.

Okrem podnikania sa ale mieni v prvom rade venovať svojej rodine a dobehnúť tak chvíle, ktoré sa jej už vďaka pobytu vo väzení nikdy nevrátia: “Moja klientka sa chce starať o svoju rodinu, konkrétne o deti,” dodáva obhajca na margo Eviných dcér Alexandry (18) a Elly (10). Zároveň však odhaľuje, že udalosť predsa len zanechala na Rezešovej stopu a na otázku, či sa chystá opäť sadnúť za volant, odpovedá jednoznačne: “Na to sa zatiaľ necíti.

https://www.youtube.com/watch?v=-jvMJlF7VHY

Zdroj: cas.sk │ Foto: YouTube, Facebook