Klan Rezešovcov sa rozhodol predať svoju luxusnú vilu v Košiciach, ktorá bola roky ich výkladňou skriňou. Pri zverejnení fotiek z interiéru ale uniklo na svetlo sveta Jaubcovo tajomstvo!

Rezešovci aktuálne predávajú svoju luxusnú košickú vilu, ktorá patrila k pýche rodiny. Hacienda v barokovom štýle sa pýši talianskym mramorom v kuchyni aj kúpeľni, historické kachle sú potiahnuté 24-karátovým zlatom a v dome svietia aj na mieru vyrobené koberce od Versaceho.

Cena domu sa na realitnej stránke nezverejnila, no určite pôjde o poriadne mastnú sumičku. Pri odhalení fotografií zo zlatom zaliateho interiéru ale unikla na svetlo sveta dávna tajnosť Martina Jakubca, o ktorej vedel len málokto.

Kontroverzný spevák sa totiž v minulosti pochválil, že zosnulému Aleandrovi Rezešovi spieval na oslave päťdesiatky a neskôr ich spojil aj biznis. Jakubec, ktorý nedávno schytal urážky od Rytmusa, totiž predal magnátovi vzácne a drahé zrkadlá, ktorých cena sa pohybovala medzi 5 až 30-tisíc eur. Informáciu potvrdil pre Plusku aj samotný Božankin manžel: “To bolo ešte pre nebohého pána Rezeša. To najdrahšie zostalo na smolenickom zámku. Niektoré išli do Arabských emirátov k šejkom,” priznáva svoje obchody z minulosti.

Zrkadlá, ktoré sa vynímajú v Rezešovskej vile, mali byť dokonca vyrobené z materiálov s liečivým účinkom, hoci podľa Jakubca nešlo o žiadny šamanizmus ani exorcizmus. Na sily medzi nebom a zemou však rozhodne verí, o čom svedčia aj sošky Buddhov v jeho dome či ochranný turmalín, ktorý dostal od Božanky, pričom ho má chrániť proti urieknutiu.

Jakubec predal nebohému Rezešovi luxusné zrkadlá s liečivým účinkom

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram, remax.slovakia.sk