Riaditeľ divadla vyhodil celé obchodné oddelenie: Dôvodom je Bohdalová!

Dátum:

Jiřina Bohdalová je jednou z najlepších českých herečiek a komičiek. Natočila desiatky filmov, seriálov a často je obľúbenou hostkou v zábavných reláciách. Aj napriek pokročilému veku je stále hviezdou i na divadelných doskách v jednom z najnavštevovanejších divadiel v Prahe. 

Jiřina Bohdalová má neuveriteľných 90 rokov, no naďalej je členkou českého Divadla na Jezerce. Ešte pred pandémiou koronavírusu hrala v úspešnej komédii Generálka, pričom predstavenie bolo vždy vypredané. Protipandemické opatrenia však na dva roky zamedzili, aby bola hra opäť súčasťou programu.

Zamestnanci divadla tak kontaktovali divákov, ktorí si kúpili vstupenky na neodohranú inscenáciu Generálka. V e-maile im ponúkli výmenu lístkov za akúkoľvek hru v programe. Následne však prišlo k nečakanému oznamu. ,,Pokiaľ by pani Bohdalová bola ochotná sa znova naučiť text a predstavenie by sa hralo, budete mať prednosť na kúpu lístkov,“ uvádza sa v texte.

Koniec e-mailu vyznieva tak, akoby herečka nebola ochotná alebo schopná hrať. Práve táto veta poriadne nahnevala riaditeľa divadla, a zároveň herca Jana Hrušinského. ,,To je absolútne nešťastná formulácia. Jej autora som okamžite vyhodil a radšej vymenil celé obchodné oddelenie,“ uviedol pre Blesk.cz, pričom upozornil, že je iba na Bohdalovej, či sa hru rozhodne obnoviť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: blesk.cz  |  Foto: divadlonajezerce.cz, FB/Divadlo na Jezerce, YT/Televízia TV JOJ

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Pozor na obľúbenú kozmetiku pre deti: Hrozia kožné infekcie!

Úrad verejného zdravotníctva na svojej oficiálnej webovej stránke upozorňuje...

Vašek z Luneticu zrazil chodca: Šokujúce detaily z tragickej nehody!

14. mája bol člen českej kapely Lunetic účastníkom tragickej...

Nepríjemný šok pre Pročka: Reklamné pútače mu posprejovali nápisom…!

Bývalý zabávač bol odjakživa zvyknutý na tvrdú kritiku zo...

Vláda konečne schválila balík pomoci: Túto sumu dostanú rodiny!

Balík pomoci pre rodiny vyvolal v posledných dňoch ostré...