Spevácke duo Ricco a Claudia dojalo celé Slovensko potom, čo vystúpili na castingu X Factor 2014. Aj napriek obrovskému talentu súťaž nevyhrali a teraz skúsili šťastie v nemeckej súťaži hľadajúcej talenty.

Talentovaní Ricco a Claudia sa zapísali do pamäti Slovákov po emotívnom vystúpení v talentovej šou X Factor pred dvomi rokmi. Napriek obrovskému talentu sa im súťaž nepodarilo vyhrať, no z finálovej osmičky vydali ako prví vlastný album.

Dvojica vystúpila v nemeckej súťaži Das Supertalent

Teraz sa rozhodli skúsiť šťastie v nemeckej talentovej súťaži Das Supertalent. Richard a Klaudia sa dostali pred trojčlennú odbornú porotu, pred ktorou predviedli svoje zlato v hrdle. Ich výkon hodnotili speváčka Victoria Swarovski, model Bruce Darnell a spevák z Modern Talking Dieter Bohlen. Po odspievaní famóznej Lary  Fabian so skladbou Je t´aime však neprišlo hodnotenie, aké čakali. Speváčka a model sa síce zhodli na postupe a netajili sa dojatím, no Dieter zaváhal a dvojicu ďalej neposlal. Dva hlasy im však stačili na postup do ďalšieho kola, a preto sa na ich účinkovanie v šou môžu diváci tešiť aj najbližšie. Ktovie, ako ďaleko sa talentovaná dvojica dostane tentokrát?

Vystúpenie dvojice v nemeckej šou

Zdroj: cas.skFoto: Facebook