Šoubiz Richard Müller zrušil koncert v Galante: Odmietol požiadavky primátora!

Richard Müller zrušil koncert v Galante: Odmietol požiadavky primátora!

Slovenskí hudobníci sa snažia využiť letné prázdniny, ktoré sú spojené s uvoľnením protipandemických opatrení, na koncertovanie po celom Slovensku. Ľudia sa tak môžu konečne zabaviť, zaspievať si či zatancovať. Obyvatelia mesta Galanta boli o to viac sklamaní, keď sa náhle zrušil koncert Richarda Müllera.

Richard Müller mal 14. augusta vystúpiť v slovenskom meste Galanta, no koncert speváckej legendy bol napokon zrušený. ,,Z dôvodu neprimeraného obmedzovania návštevníkov kultúrnych podujatí zo strany primátora mesta Galanta sme nútení koncert zrušiť. Ospravedlňujeme sa záujemcom o koncert za vzniknuté komplikácie,“ uvádza sa na facebookovej stránke speváka.

Manažér Müllerovho tímu totiž tvrdí, že primátor mesta Peter Paška požadoval, aby sa koncertu mohli zúčastniť iba zaočkovaní Slováci. To sa však nepáčilo umelcovi, keďže by sa nepostupovalo podľa platného covid automatu, pričom si mal vymýšľať vlastné pravidlá.

Paška sa bráni vyjadrením, že došlo k nepochopeniu počas dohadovania koncertu. Podľa jeho slov nešlo o nariadenie, ale o návrh kvôli koncertu Mira Jaroša v Galante, kde sa nemali dodržiavať žiadne nariadenia, v dôsledku čoho sa zhoršila pandemická situácia v meste.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Richard Müller, cas.sk   |  Foto: FB/Boris Filan, Richard Müller