Predseda SaS Richard Sulík sa stal v pondelok účastníkom nepríjemnej zrážky. Keď sadol za volant svojho auta, nevšimol si blížiaceho sa cyklistu, s ktorým sa zrazil. Toto sú prvé slová politika po nehode.

Predseda klubu SaS Richard Sulík mal v pondelok večer hlavu v smútku. Keď sa totiž vracal z Republikovej rady, nasadol do auta, aby sa premiestnil domov. Na Trenčianskej ulici si však podľa vlastných slov nevšimol cyklistu zľava, a tak došlo k zrážke: “Cyklista spadol, ja som sa na smrť vydesil a vybehol z auta,” opisuje politik prvé pocity.

Cyklistovi sa však, našťastie, nič nestalo a bez ujmy skončil aj jeho bicykel: “Na otázku, či je ok, odpovedal cyklista, že áno. Cyklistovi som sa ospravedlnil, povedal som mu, kto som, že ma nájde v Liberálnom dome, keby niečo a rozlúčil sa s ním, v dobrom. Následne sadol na bicykel a ešte mi zakričal, že aj bicykel je ok,” doplnil šťastný koniec incidentu.

Sulík okamžite uviedol aj to, že nepožil žiaden alkohol, na čo má aj svedkov z rady a na záver sa mužovi z Bratislavy ešte raz ospravedlnil a poprial všetko dobré. Keďže nedošlo k zraneniam ani k majetkovej ujme, nebolo nutné privolanie polície.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Richard Sulik, Pexels