Toto zrejme nečakal! Richard Sulík rozpútal svojím príspevkom na Facebooku doslova peklo, a to si len posťažoval na zatvorené obchody počas sviatkov. Vyzerá to tak, že táto téma je pre mnohých Slovákov príliš citlivá – diskutujúci mu totiž v komentároch poriadne naložili!

 

“Koľko prášku ste si šňupli, že ste napísali takýto blud, Mr. Sulík?” pýta sa jeden z diskutujúcich. “Keď chcete dnes teplé rožky, tak si zohrejte tie včerajšie v mikrovlnke,” odporúča mu Ladislav, ktoré ďalší vo veľkom dopĺňajú.

“Pán Sulík, sa mi zdá, že Vaša strana chcela zlegalizovať používanie marihuany v malom množstve. Po tomto názore, čo ste zverejnili, si myslím, že by to asi nebolo vhodné, lebo potom vychádzajú s Vašich myšlienok takéto bludy.” (Luke)

“Pán Sulík v minulých voľbách som Vám dal hlas, ale teraz Vám ho už určite nedám ste úplne mimo reality. Nezabúdajte že naša zem je hlboko veriacia a nie pohanská, ľudia tu drú za spotených 600€ a tiež si chcú nieked oddýchnuť. Váš hlas je hlasom menšiny a nie väčšiny a tak to v demokracii funguje tak sa s tým už konečne zmierte!!! (Dávid)

“Práve ste prišli o jeden hlas! Nie som kresťan, ale tento zákon si zastávam a ešte by som pokojne k nemu pridal aj tie čašnícky a pumpárky! Nech je pár dni v roku, kedy si naozaj môže robiť, kto chce, čo chce. A to, že má predavačka z Tesca možnosť ísť robiť aj inam, je teraz úplná hlúposť! Nechápem, ako ste niečo takéto mohol napísať!” (Duri)

“Myslel som, že keď skončí ten dr*nutý hranatý Fico, bude tu normálna alternatíva, koho voliť, aj by som Vás volil, ale po tomto arogantnom príspevku rozhodne NEBUDEM. Keď môžu mať konečne skoro všetci voľno a užívať si blízkych a rodinu, tak tu vytiahnete Vy, pán Sulík, takýto príspevok.” (Jakub)

Zdroj/Foto: Facebook