Barbora Richterová už od konca minulého roka začala verejne kritizovať správanie Borisa Kollára. Prioritne jej prekážal najmä politikov nezáujem o svojich dvoch synov, no postupne zverejňuje aj ďalšie zarážajúce skutočnosti, ktoré sa mali diať za zatvorenými dverami domu predsedu parlamentu.

Po tom, ako Barbora zverejnila informácie o fyzickom napadnutí na Miami, ku ktorému malo dôjsť ešte pred 12 rokmi, sa Boris Kollár rozhodol brániť. Na tlačovú besedu si dokonca prizval Patríciu Vittekovú, ktorá uviedla, že tmavovláska mala politikovi synčeka hodiť do rúk cez celú miestnosť.

Richterová však považuje slová Kollára i Vittekovej za lži a “primitívne klamstvá”, a preto sa rozhodla pre rázny krok. Ako uviedla pre Nový čas, ešte 5. júla podstúpila vyšetrenie polygrafom, pričom denník má k dispozícii aj výsledky. Tmavovláska priznáva, že mala pred testom obrovský stres, no bola odhodlaná preukázať pravdu. “Na všetko som odpovedala a moje odpovede boli vyhodnotené ako pravdivé! prezradila výsledky. Zodpovedala pritom otázky o napadnutí Kollárom, odhodení syna, ako aj prítomnosti Vittekovej na mieste incidentu.

Tie by mali byť následne založené do spisu na NAKA, ktorá vec vyšetruje. “Chcem, aby sa o tom dozvedelo celé Slovensko. Nech si každý urobí vlastný názor a položí si otázku, kto klame a kto hovorí pravdu,“ dodáva. Teraz vyzýva samotného Kollára i Vittekovú, aby podnikli rovnaký krok a nechali otestovať svoju pravdovravnosť na polygrafe. Či tak ale urobia, je otázne. Šéf Sme rodina sa aktuálne vo voľnom čase povenoval novopečenej mamičke Laure, s ktorou si vyšiel na večeru. Barbora však s odhaľovaním Kollárovho súkromia nekončí a v najbližšom čase chystá zverejnenie poriadne zarážajúcich informácií, z ktorých bude verejnosť podľa jej slov zvracať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk | Foto: FB/Barbora Richterová, Televízia JOJ