Konflikt Borisa Kollára a jeho expartnerky Barbory Richterovej sa mimoriadne vyostril. Do celej záležitosti sa už zapojili aj policajné zložky. Najnovšie sa udalosťami z minulosti zaoberajú členovia NAKA. Je viac ako isté, že táto kauza určite nepomôže strane Sme rodina v predvolebnej kampani.

Barbora Richterová po niekoľkých mesiacoch tvrdých útokov na adresu Borisa Kollára nedávno ešte viac pritvrdila. Všetkým poslancom poslala list, kde ich informovala o údajnom útoku na jej osobu v roku 2012, keď ju mal predseda parlamentu zbiť do bezvedomia.

Známy multiotecko prišiel s iným scenárom konfliktu, i keď priznal, že bývalej plavkyni uštedril pár faciek. Matka dvoch synov v dokumente zároveň vyjadrila podozrenie zo sledovania zo strany Slovenskej informačnej služby (SIS). V trestnom oznámení uviedla aj niekoľko evidenčných čísel.

Podozrivými vozidlami sa začal zaoberať i samotný policajný prezident Štefan Hamran. V rádiovej relácii Braňo Závodský Naživo uviedol, že evidenčné čísla nenašli v policajnej databáze, keďže informácie o nich boli zablokované. Napokon zistili majiteľa vozidiel, no jeho meno nechcel prezradiť. Hamran pripustil, že autá môže vlastniť SIS.

Celá záležitosť už bola postúpená vyšetrovateľom NAKA. O prvotných výsledkoch vyšetrovania bola informovaná aj samotná Richterová, pričom polícia mala situáciu vyhodnotiť ako veľmi rizikovú. ,,Z toho dôvodu mi doporučili, aby som sa na nevyhnutnú dobu odhlásila zo sociálnych sietí. Budem to rešpektovať a niekoľko dní sa tu neuvidíme. Držte mi palce, dúfam, že sa mne a mojím deťom nič nestane,“ oznámila svoje rozhodnutie na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Barbora Richterova, expres.sk |  Foto: FB/Barbora Richterova, Boris Kollar, Polícia SR