Barbora Richterová sa poriadne rozohnila na sviatok 1. mája, keď sa Boris Kollár odfotil usmiaty s ďalšími svojimi potomkami, pričom jej synom sa údajne neozval už celé mesiace. Najnovšie prišla tmavovláska s oveľa drsnejším obvinením na adresu politika. 

Barbora pred niekoľkými hodinami zverejnila príspevok, v ktorom objasňuje, že nový luxusný Mercedes, v ktorom bola odfotená, má len požičaný. Dokonca je ochotná zverejniť i zmluvu o zapožičaní. Otázku o tom, odkiaľ auto má, pritom dostala nedávno od známeho portálu. Tmavovláska však zverejnila aj fotografiu, ktorá zachytáva fotografa priamo pred jej domom.

Boris Kollár si objednal moje sledovanie u Jaroslava Haščáka… Bolo by mi lepšie, keby ma Boris Kollár nedáva sledovať novinármi cez svojho osobného kamaráta Jaroslava Haščáka, s ktorým sa aj s Petrom Pčolinským stretávajú,” tvrdí so slovami, nech sa pokojne proti jej slovám idú brániť na polygraf. Napokon nechala “srdečne pozdraviť” aj samotného fotografa: “Keď budete nabudúce snoriť okolo môjho domu, dávajte si pozor, aby si vás môj sused, poľovník, nepomýlil so zlodejom,” varuje.

Kým mama dvoch chlapcov posiela odkazy politikovi, ten má medzičasom myšlienky celkom inde. Denník Nový Čas totiž zverejnil exkluzívne zábery z jeho aprílovej dovolenky v Dubaji, kde však nebol sám! Spoločnosť mu okrem jeho mamy robila aj tehotná Laura Vizváryová (28), ktorá už svoje bruško neskryje, foto >>> TU <<<. Dvojica sa pritom v cudzej krajine nebránila ani vzájomným dotykom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk | Foto: FB/Barbora Richterova, Televízia JOJ