Konflikt medzi Borisom Kollárom a Barborou Richterovou je čoraz vážnejší. Od odkazov na sociálnej sieti cez detektor lži najnovšie došlo na trestné oznámenie. Šéf strany Sme rodina je totiž presvedčený, že útoky na jeho osobu a hnutie sú účelové. Reakcia jeho bývalej partnerky na seba nenechala dlho čakať.

Boris Kollár včera (9. augusta) zvolal tlačovú konferenciu, kde oznámil, že strana Sme rodina podáva trestné oznámenie na organizovanú skupinu. Toto zoskupenie malo ponúknuť 40-tisíc eur určitej osobe, aby zdiskreditovala jeho osobu a zároveň aj celé hnutie.

Politik nechcel prezradiť, o koho ide. Podľa jeho slov má byť však súčasťou organizovanej skupiny Zoroslav Kollár, Tomáš Rajecký a taktiež jeho bývalá partnerka Barbora Richterová. Všetky dôkazy už mal predložiť prokuratúre.

Verejné vyjadrenie Kollára neuniklo ani dvojnásobnej mamičke, ktorá priznala, že sa veľmi dobre pobavila. Vraj jej tvrdenia známeho multiotecka spríjemnili upršaný deň. ,,Boris Kollár nepotrebuje nejakú Richterovú na svoju diskreditáciu. On si vystačí úplne sám so svojím životným štýlom,“ uviedla Richterová v krátkom videu na sociálnej sieti.

Celé vyjadrenie Richterovej

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto | Video: FB/Sme rodina, FB/Barbora Richterova