Jojkárska relácia Bez servítky patrí k obľúbeným a sledovaným programom. V posledných mesiacoch však čoraz častejšie upútavajú divákov skôr samotní súťažiaci, ako ich varenie. Výnimkou nie je ani aktuálny týždeň, kedy sa pred kamery postavil svojrázny vizážista Rišo.

Len nedávno zaujal v relácii Bez servítky príbeh Petra Antala, ktorý momentálne bojuje so závislosťou na alkohole. Televízia JOJ však aj tento týždeň siahla po kontroverznom súťažiacom. Pred kamery sa tentokrát postavil vizážista Richard Bucher, ktorý pracuje v hlavnom meste.

19-ročný rodák z východu sa netají svojou láskou k móde a líčidlám, ktoré aplikuje aj sám na seba: “Nenalíčený nikdy nejdem von. Maľujem sa tri až štyri hodiny, aby som bol takýto krásny,” prezrádza. V prenajatom bratislavskom byte si navyše potrpí na luxus, pričom divákom predviedol svoje doplnky v striebornej a čiernej farbe.

Diváci však začínajú byť, zdá sa, unavení z castingového výberu účinkujúcich v relácii, ktorá má byť predovšetkým o varení. Mnohí na sociálnej sieti vedenie televízie skritizovali: “Nech je každý aký chce… ale toto je už moc,” myslí si Katarína. Monika však bola vo vyjadreniach ešte ostrejšia: “Nehnevajte sa na mňa, otras. Už fakt neviete ako zaujať, no týmto spôsobom strácate divákov,” odkazuje rozhorčene.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj│ Foto: Televízia JOJ, FB/Bez servítky – TV JOJ