Nie je žiadnym tajomstvom, že bývalý trojnásobný premiér sa vyhýba otázkam, ktoré by sa týkali jeho rodiny. Súkromný život sa snaží chrániť pred zvedavými zrakmi novinárov, politických oponentov či občanov. Na verejnosť sa však predsa len dostala správa, ktorá musela šéfa smerákov potešiť.

Robert Fico v januári 2020 oženil syna Michala s Natašou Čurillovou, ktorá je dcérou predsedu predstavenstva Miloslava Čurillu, pričom ide o jedného z najvplyvnejších ľudí z papierní Mondi SCP. Mladý manželský pár má krátko po svadbe veľký dôvod na radosť, keďže sa im narodila dcérka.

Je zarážajúce, že informáciu prezradila nezaradená poslankyňa Romana Tabák, ktorá oznámila, že sa zo šéfa strany Smer-SD stal hrdý dedko. „Dali jej meno Pavlínka, tak sme sa smiali s kolegami, že to urobili naschvál a pomenovali ju po manželke pána Matoviča,“ prezradila na sociálnej sieti so smiechom bývalá tenistka. Narodenie vnučky už potvrdilo aj niekoľko zdrojov z opozičnej strany, pričom bábätko by už malo byť na svete dva až tri mesiace.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/romanatabak  |  Foto: FB/Robert Fico