Jedenásta séria reality šou Farma je viac ako kedykoľvek predtým popretkávaná komplikovanými vzťahmi, posteľovými hrátkami či premyslenými intrigami. Aj si keď diváci vedia spraviť celkom dobrý obraz, prečo sa v niektorých chvíľach farmári správajú zvláštne, jeden z účinkujúcich je veľkou záhadou.

Martin “Robiňo“ Mihálik patrí medzi farmárov, ktorý prišiel na statok medzi poslednými, no aj tak sa veľmi rýchlo začlenil do kolektívu. Do oka mu hneď padla Nicoletta “Nika“ Tóthová, ktorú dokonca poznal z osobného života. Obaja si prejavovali svoju nákladnosť a zdalo sa, že čoskoro oznámia oficiálny vzťah.

Nastal však nečakaný zvrat, keďže 22-ročný stavbár sa začal farmárke vyhýbať a na jej otázky odpovedal jedným slovom. Dôvod svojho správania však nechcel prezradiť ani Evelyn. Uvoľnená zábava spojená s alkoholom na farmárskej svadbe však Robiňovi rozviazala jazyk.

Východniar sa zveril Nike, že ju veľmi ľúbi a vadí mu, že si neustále niečo šušká s Radom. Za všetkým tak bola čistá žiarlivosť, ktorej sa nedokázal ubrániť. Potvrdil to aj pri stole pravdy pred moderátorkou, ktorá bola z vyznania mladého farmára nadšená. Tóthová tiež priznala, že ho má veľmi rada a smerovanie ich vzťahu je na dobrej ceste.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto | Video: YouTube/Televízia Markíza