Šoubiz Robo Opatovský ukázal dcérku: Z malého dievčatka je už krásna slečna!

Robo Opatovský ukázal dcérku: Z malého dievčatka je už krásna slečna!

Obľúbený spevák Robo Opatovský je na slovenskej hudobnej scéne už neuveriteľných 27 rokov, pričom počas svojej kariéry zlomil srdcia mnohých fanyniek. Od roku 2009 je totiž šťastne ženatý s manželkou Katarínou, s ktorou má rozkošnú dcérku Hanku. A práve tú ukázal vo svojom novom videoklipe k skladbe Tajný recept!

48-ročný rodák z Trnavy si v strede leta pripravil pre fanúšikov prekvapenie v podobe nového singla, o ktorého text sa postaral Martin Chudík. ”Tak ako vie Martin vystihnúť náročnejšie témy, tak aj pri tejto veselej sa trafil presne do čierneho. To sa odrazilo aj pri samotnom nahrávaní, kedy ja som mal jasnú predstavu o tom, ako to má znieť, aké melódie chcem použiť,“ uviedol nadšený spevák.

K sviežej skladbe nahral Robo aj príjemný videoklip, ktorý je jednou kompozičnou choreografiou, pričom sa v ňom okrem Martiny Comisso, moderátorky rádia Jemné, objavila aj jeho dcéra Hanka. Tú tesne pred nakrúcaním jej záberu uštipol komár na čelo, čo je vzhľadom na nakrúcanie viacerých záberov trochu vidieť. “Pozrel som sa na ňu a hovorím, že má veľkú bolačku na čele, prečo niečo nepovedala a ona odvetila, že už bolo všetko pripravené a ona to chcela zvládnuť,” dodal hrdý otec.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Tajný recept

Robo s dcérkou Hankou a manželkou Katkou

Foto: FB/R.O. | Video: YouTube