Slovenský spevák Robo Papp iba neveriacky krúti hlavou nad novými opatreniami, ktoré zaviedol minister školstva Branislav Gröhling pri nástupe detí do školy. Niektoré z obmedzení totiž výrazne zasiahnu do vzdelávania jeho dcérky.

Robo Papp sa po dvojročnom vzťahu s Veronikou koncom júna oženil, pričom o pár dní neskôr novomanželia oznámili, že plavovlasá kráska nosí pod srdcom bábätko. Spevák by tak mal byť nadšením bez seba, no vrásky na čele mu robia najnovšie bezpečnostné opatrenia zavedené v školstve.

Minister školstva totiž pred pár dňami nariadil nosenie rúšok v školách po dobu prvých dvoch týždňov od nástupu do povinnej dochádzky. Následne má dôjsť k prehodnoteniu nastavených pravidiel. Papp má však z predchádzajúceho manželstva s Evou Lučeničovou 10-ročnú dcérku Isabellu, ktorá má vážne problémy so sluchom.

Školáčka je tak nútená fungovať s načúvacími prístrojmi. ,,Moja dcéra, ktorá má stratu sluchu a funguje s načúvacími prístrojmi a sedí v prvej lavici ako integrovaná žiačka, asi svojej učiteľke v rúšku veľmi rozumieť nebude,“ nahnevane napísal 38-ročný umelec na sociálnej sieti. Do školy napokon nastúpi, aby sa videla s kamarátmi. ,,Samozrejme, už sa ale nevieme dočkať ďalších nezmyselných a zničujúcich opatrení, ktoré si pre nás vláda pripraví,“ dodal Papp.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Robo Papp  |  Foto: FB/Robo Papp, IG/robopapp_official