Rodičia z anglického Sheffieldu si koncom mája naplánovali ohavnú vraždu, ktorou sa chceli zbaviť svojich šiestich detí. Detaily prípadu sú mimoriadne ohavné a zarážajúci je aj príbuzenský vzťah matky a otca detí.

Sarah Barrass (35) a Brandon Machin (39) sú nevlastní súrodenci. Napriek tomu urdžiavali niekoľko rokov tajný pomer a počali spoločne šesť detí. Koncom mája im ale začalo hroziť, že ratolesti im budú sociálkou odobraté a umiestnené do sociálnej starostlivosti. To mal byť podľa právničky Sarah dôvod, pre ktorý sa rozhodli deťom radšej zobrať životy.

Svoje deti milujem tak veľmi, že ich dokážem aj zabiť. Z tohto dôvodu nemôžem pripustiť, aby boli umiestnené do náhradnej starostlivosti,“ zneli podľa denníka Mirror slová vrahyne. Žena sa rozhodla spočiatku všetky deti otráviť tabletkami, ktoré museli pred spaním nasilu prehltnúť. Aj keď im bolo celú noc nevoľno, beštiálny plán rodičom nevyšiel. Matka preto pristúpila po vygooglení na uškrtenie synov Tristana (†13) a Blakea (†14). Kým ona si „zobrala na starosť“ jedno z detí, jej partner uškrtil holými rukami ďalšie. Mladšieho súrodenca sa neúspešne pokúšali utopiť vo vani.

Ostatné štyri deti, ktoré sú mladšie ako 13 rokov, sa podarilo zachrániť. Svedkovia, ktorí sa ocitli v dome, potvrdili, že žena pravidelne desila svoje deti slovami: „Ja som vám dala život a ja vám ho aj môžem zobrať!“ Jej právnička obhajuje vrahyňu s tvrdením, že klientka prežila hrozné detstvo plné násilia a zneužívania. Dvojici hrozí za otrasný skutok výnimočný trest odňatia slobody na doživotie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: metro.co.uk │ Foto: Twitter, Facebook/South Yorkshire Police