Rodičia odsúdenej Judity nabrali druhý dych: Nečakaná podpora tohto MUŽA!

Dátum:

Zdalo sa, že odsúdenie Judity bude finálnou bodkou za obrovskou tragédiou, pri ktorej zomrel iba 16-ročný Tomáš. Rodičia mladej ženy chcú však bojovať za spravodlivosť, pričom sa zdá, že v posledných týždňoch si našli dôležitého spojenca.

Rodičia odsúdenej Judity od momentu, ako bola zadržaná, trvali na jej nevinne a verejne vyhlasovali, že využijú všetky zákonne prostriedky, aby dosiahli spravodlivosť. Aj napriek všetkým dôkazom, ktoré zverejnili, rozsudok znel 12 rokov a 4 mesiace vo väzení. Pred pár mesiacmi im dodal novú nádej bývalý kriminalista Matej Snopko s obrovským množstvom skúseností. Počas svojej kariéry sa špecializoval na násilnú a se*uálnu trestnú činnosť.

Ostro kritizoval vyjadrenie sudkyne, že pri zaisťovaní stôp vždy bola chybovosť. Podľa jej názoru kriminalisti nemuseli zaistiť všetky stopy, no iba tie, čo považovali za dôležité. Expolicajt odporučil sudkyni, aby si zopakovala hodiny kriminalistiky. Rodičia sa napokon rozhodli skontaktovať Snopka, ktorému poskytli celý vyšetrovací spis aj s fotodokumentáciou. Odborník na profilovanie páchateľa je po preštudovaní spisu presvedčený, že došlo k množstvu pochybení zo strany polície aj pri objasňovaní tragického dňa pred súdom.

Aj jeho názor prispel k udalostiam, ku ktorým došlo v posledných dňoch. ,,Mienim využiť všetky dostupné právne prostriedky, aby sme poukázali na všetky nezrovnalosti pri vyšetrovaní a súdnom konaní a veríme, že dokážeme nevinu našej dcéry. Rovnako sme podali trestné oznámenie na políciou určeného znalca zo spáchania trestného činu podania nepravdivého znaleckého posudku. Na tomto posudku stojí celá vyšetrovacia verzia,“ oznámili rodičia, ktorí sa nevzdávajú.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Bývalý kriminalista Matej Snopko upozorňuje na chyby vo vyšetrovaní

Zdroj: pravdaojudite.net  |  Foto: FB/Zvolenská plaváreň, Matej Snopko, TV JOJ, IG/Tomáš T

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Herečka obvinila ex z obťažovania syna: Teraz je v náručí tohto muža!

V druhej polovici apríla otriasol Slovenskom škandál, keď herečka...

A bude svadba! Víťazi Love Islandu sa zasnúbili, Laura ukázala prsteň!

Je tomu len zopár mesiacov, čo TV Markíza nasadila...

Dibáková sa neudržala v priamom prenose: Odkaz pre Igora Matoviča!

Igor Matovič pred pár dňami vyrukoval na koaličnej rade...

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...