Strata dieťaťa je pre každého rodiča strašná a ťažko si predstaviť, čím musí prechádzať. Jedným z najhorších momentov je rozhodne pohreb, na ktorom by mal zosnulý odísť na odpočinok s úctou a rešpektom. Nie vždy je to však tak.

Maison Hullibanger mal 18 rokov, keď sa rozhodol dobrovoľne odísť z tohto sveta. Podľa priateľov mal trpieť vážnymi depresiami. Aj keď ho podporovala rodina i kamaráti, svoj boj s touto diagnózou nakoniec prehral. Obaja rodičia boli o to viac zdrvení, keďže sa zdalo, že mladíkovi sa polepšilo.

Dvojica musela zrealizovať pohreb, pričom navštívila farára Dona LaCuestu, ktorému vysvetlili celú situáciu. Spoločne sa dohodli, že smútočná reč bude pozitívna a bude venovaná všetkému, čo mu sa Maison rád venoval. Jeho príhovor však rodičov nielen sklamal, ale aj nahneval.

Farár sa pred smútiacimi totiž venoval téme samovraždy. Na pohrebe oznámil, že zosnulý muž sa zrejme nedostane do neba. Následne pritvrdil a oznámil, že ľudia, ktorí sa sami pripravia o život, sa určite dostanú do pekla. Tieto slová boli zničujúce predovšetkým pre užialenú matku Lindu. Rodičia sa preto rozhodli duchovného zažalovať.

Zdroj: mavenroundtable.io  |  Foto: YouTube, Twitter