Ženatý spevák Ivan Tásler má doma posledné dni zrejme trochu rušno. Na verejnosť totiž unikla informácia o jeho novej milenke Denise V. (25), s ktorou momentálne trávi voľný čas. Jej rodičia to už ale nevydržali a povedali celú pravdu o ich vzťahu.

Ivan Tásler (40) tvoril až donedávna harmonický pár s Annou, ktorú si zobral za manželku pred siedmimi rokmi. Na svadbe Jána Ďurovčíka sa mal ale zahľadieť do krásnej a mladej Denisy, hoci sa k tomuto romániku ani jeden z dvojice zatiaľ nevyjadruje.

Anička v poslednom statuse uviedla, že sa s manželom rozišli v dobrom a dlhšiu dobu spolu nežijú, no posledne šokovala aj informácia o Táslerovej nevere so známou moderátorkou rádia. Manželia si mali dokonca kúpiť len pred mesiacom spoločnú nehnuteľnosť, čo tiež nenasvedčuje statusu rozídených partnerov.

Mladá kráska je tak aktuálne pred verejnosťou vykresľovaná ako rozbíjačka manželstva, no na to sa už nevydržali prizerať jej rodičia, ktorí sa rozhodli prezradiť pravdu o ich vzťahu. “Láska medzi nimi prišla úplne nečakane, nikto z nich to neplánoval a možno je to o to krajšie. Neskôr mi dcéra všetko vysvetlila. Povedala, že so ženou už dlhodobo nemajú žiadny vzťah, že im to nevyšlo,” vysvetľuje pre Nový Čas Denisina mama pozadie.

Rovnako odhalila, že mladučká dcéra je podľa jej slov rozumná a inteligentná žena a napriek zamilovaniu vie, čo robí. “Vždy stojíme pri nej a sme presvedčení, že ona najlepšie vie, ako to celé je,” uzatvára chúlostivú tému. Raz sa možno o tom, ako sa celý románik začal, rozhodnú prehovoriť aj samotné hrdličky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook/Denisa Verna, Instagram/imtsmile, annatasler