Veľmi kuriózny prípad sa odohral pred pár dňami v istom supermarkete s potravinami v brazílskom meste Lages. Rodičia zabudli len 4-mesačné bábätko v nákupnom vozíku, zatiaľ čo odišli s nákupnými taškami plnými potravín. Príbeh mal ale šťastný koniec.

V brazílskom Lagese si rodičia pri vykladaní nákupných tašiek s potravinami v zhone a strese nevšimli, že v nákupnom vozíku ostalo ich 4-mesačné bábätko. Rodičia v domnení, že na nič nezabudli, nasadli spokojne do auta a vybrali sa smerom domov. Náhodný okoloidúci našiel bábätko vo vozíku a podľa informácií TheSun ihneď privolal SBS-károv.

Na miesto prišla okamžite aj polícia, ktorá chcela začať prípad strateného dieťaťa riešiť, keď sa v supermarkete opäť objavili vydesení rodičia. Dvojica policajtom povedala, že bábätko v obchode zabudli, kým vykladali nákup a odišli tak domov bez neho. Dodali, že akonáhle si uvedomili svoju chybu, ponáhľali sa naspäť. Príbeh skončil napokon šťastne a polícia sa rozhodla, že rodičia už trpeli dosť a pustili ich bez ďalších následkov ich činu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: YT/Programa SC no Ar, BabiezTV