Rodičia zavraždeného páru prehovorili: „Nedám pokoj, kým sa nepozriem páchateľom do očí!“

Dátum:

Vražda Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej sa stala témou číslo jedna. Celé Slovensko smúti za mladým párom, ktorý bol nespravodlivo popravený zrejme kvôli tomu, že investigatívny novinár Ján odhalil to, čo nemal. 

Vyšetrovanie je v plnom prúde, no rodičia zavraždených nie sú spokojní s priebehom situácie. Vrásky im robí riaditeľ policajného zboru Tibor Gašpar, ktorí by podľa nich nemal viesť tento prípad. Jozef Kuciak, otec Jána Kuciaka a Zlatica Kušnírová, matka Martiny Kušnírovej, otvorene prehovorili v mimoriadnej relácií televízie Markíza.Zlatica označila riaditeľa policajného zboru Tibora Gašpara za nekompetentného a podľa jej slov by mal z funkcie odstúpiť. Zároveň však vyjadruje obrovskú vďaku celému Slovensku a všetkým, ktorí sa snažia situácií pomôcť. Pre ňu to ešte ani zďaleka neskončilo: „Ja tomu nedám pokoj, kým sa nepozriem páchateľom a objednávateľom do očí.”

Riaditeľ policajného zboru Tibor Gašpar

Jozef má podobný názor. Tibor Gašpar by nemal viesť vyšetrovanie vraždy ich detí, pretože v jednom z posledných článkov jeho syna Jána bol spomenutý aj Gašparov švagor. Dúfa, že sa vedenie vyšetrovania čoskoro zmení. Foto: Facebook,Wikipedia

Dox
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojou najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...