Rozkošné dievčatko Lula sa narodilo predčasne, pričom vážilo iba dva a pol kila. Rodičia sú však presvedčení, že je na svoju váhu a vzrast nesmierne silná. Svojimi činmi ich totiž prekvapuje každý jeden deň.

Tezra Finn-Jonston a jeho partnerka Emily Derrick sa už dva mesiace tešia z dcérky, ktorá dostala meno Lula. Prvýkrát ich prekvapila po príchode z nemocnice, keď dokázala držať hlavičku sama. Vo chvíľach, keď bola nahnevaná, si odmietala sadnúť a upokojiť sa.

Jej otec si uvedomil, že nechcela pokrčiť kolená a táto situácia sa niekoľkokrát zopakovala. Ako 8-týždňovému bábätku sa jej podarilo udržať svoju váhu a stáť na vlastných nohách. Po pár dňoch skúšania napokon cupitá po celom dome sama. Lula tak predbehla bežný rast, keďže deti sa zvyčajne učia stáť medzi deviatym mesiacom a prvým rokom.

Fakt, že dcérka je na svoj vek veľmi vyspelá, si uvedomuje aj jej mama. ,,Keď jej dám hrkálky a veci na hranie, nevyzerá, že by ju bavili. Pôsobí oveľa staršie, než v skutočnosti je. Len si hovorím: ,Ach, ešte nedospievaj,’“ povedala v rozhovore pre portál ladbible.com.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: ladbible.com  |  Foto: IG/ instaview9ja, Twitter