Polícia a najbližší mladej ženy prosia celé Slovensko o pomoc pri hľadaní nezvestnej osoby. 32-ročná Veronika pochádza z Hornej Súče (okr. Trenčín), pričom nezvestná má byť od soboty (10. decembra). Ako uviedol jej brat Tomáš, z domu mala odísť približne o 15:30 hod na čiernom Suzuki SX4, avšak domov sa už nevrátila.

Na Slovensku momentálne prebieha pátranie po 32-ročnej Veronike K. z Hornej Súče, ktorej vozidlo sa našlo na českej strane hraničného priechodu Drietoma – Starý Hrozenkov. Ako uvádza polícia, Veronika je asi 165 cm vysoká, vyšportovanej štíhlej postavy. Má dlhé blond vlasy a modré oči. Na sebe má modré oteplováky, tmavú bundu a fialovú čiapku.

„Policajti v spolupráci s hasičmi a dobrovoľnými hasičmi, a taktiež aj v spolupráci s políciou ČR práve teraz vykonajú pátraciu akciu v oblasti hraničného priechodu Drietoma – Starý Hrozenkov,“ informuje polícia s tým, že v prípade ak ste Veroniku videli, oznámte to na ktoromkoľvek útvare PZ, na známom telefónnom čísle „158“ alebo formou súkromnej správy na facebookovej stránke polície.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pol