Rodina odsúdenej Judity ŠOKUJE: Zverejnila zábery z miesta činu!

Dátum:

K tragickej udalosti došlo 16. mája 2019 na žilinskom sídlisku, kedy bol brutálne zavraždený 16-ročný Tomáš. Obvinenou sa stala jeho dobrá kamarátka Judita, ktorá si vypočula svoj trest na konci novembra 2020, i keď rozsudok ešte nie je právoplatný. Jej rodina však spraví všetko preto, aby očistila meno svojej dcéry.

Zo smrti gymnazistu Tomáša bola obvinená Judita, ktorá sa v inkriminovaný moment taktiež nachádzala v byte. Je desivé, že 16-ročný študent zomrel na následky 49 bodných rán a všetky dôkazy viedli práve k jeho kamarátke. Tá si napokon koncom novembra minulého roka vypočula rozsudok, ktorý znel 12 rokov a 4 mesiace za mrežami.

Advokát obvinenej sa odvolal, v dôsledku čoho rozsudok stále nie je právoplatný. Rodina Judity sa však intenzívne pripravuje na odvolací súd a najnovšie vytvorila webstránku s názvom ,,Pravda o Judite“. Najbližší mladej ženy sa rozhodli zverejniť všetky dôkazy vrátane znaleckých posudkov, výpovedí, a dokonca aj fotografií z miesta činu!

Ide o všetky dokumenty, ktoré boli predmetom vyšetrovania a prezentované na hlavnom pojednávaní. ,,Stránku www.pravdaojudite.net sme vytvorili pre našu dcéru Juditu so zámerom postupne zverejňovať dôkazy z prípadu, ktoré sú súčasťou spisu, ale verejnosť o nich nebola až do teraz zo strany OČTK informovaná. Jednotlivé články píšeme ako rodina spolu, grafiku k článkom kreslí Juditina sestra,“ uvádza sa na stránke.

Zábery z miesta činu si môžete pozrieť >>>TU<<<

16. mája 2019 bol zavraždený 16-ročný Tomáš zo Žiliny. Jeho kamarátka Judita počas celého vyšetrovania tvrdila, že vrahom bol záhadný plynár. Všetky dôkazy však viedli priamo k mladej tínedžerke. Tomáš mal 49 bodných a bodnorezných rán, pričom Judita mala na neho zaútočiť dvoma nožmi, ktoré následne schovala do zásuvky. Mladá vrahyňa bola odsúdená na 12 rokov a štyri mesiace, no rozsudok zatiaľ nie je právoplatný.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pravdaojudite.net  |  Foto: pravdaojudite.net, joj.sk

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Matovič chce regulovať politické diskusie: Ostrý odkaz od Dibákovej!

Igor Matovič plánuje zasiahnuť do fungovania politických diskusií, pričom...

Slovenská športová hviezda sa vydala: Bola z nej PREKRÁSNA nevesta!

Úspešná hviezda domácej športovej scény prežila uplynulý víkend jeden...

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...