Rodina z Floridy ostala doslova v šoku, keď počas oslavy pred príchodom bábätka rozbalila detskú hračku. Potom, čo našli v zabalenej krabici, museli okamžite privolať políciu.

V nedeľu chcela rodina z Floridy osláviť blížiaci sa príchod malého bábätka a začala rozbaľovať darčeky. V jednej z krabíc ale našli prekvapení hostia namiesto hračky nabitú poloautomatickú zbraň Mossberg 715T.

Veronica Alvarez Rodriguez, ktorá kúpila darček v domnení, že ide o nerozbalenú hračku, zalapala po dychu: „Všetci naši manželia sú vojaci, takže okamžite vedeli, o akú zbraň sa jedná,“ uviedla podľa CNN. Po šokujúcom zistení zavolali ihneď políciu, ktorej vysvetlili, čo sa stalo. Tá im napokon dovolila zbraň si ponechať.

Obchod, z ktorého „hračka“ pochádzala, uviedol, že nešlo o prvý prípad: „Viete si predstaviť, aké šialené veci tu nachádzame. Niektoré sú vložené zámerne, iné náhodne, takže to nie je ojedinelé,“ uviedla hovorkyňa so slovami, že keď hračku predávali, bola v neporušenom balení. Nič teda nenasvedčovalo tomu, že rodina si v krabici nájde nemilé prekvapenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: edition.cnn.com │ Foto: YouTube/Northwest Florida Daily News, Pexels