Rodina Schumachera zvažuje nebezpečný krok: Budú riskovať jeho život?

Dátum:

Je to pár dní, čo sme vás informovali o zdravotnom stave bývalého pilota F1 Michaela Schumachera (48). Aj napriek snahe lekárov a rodiny nenastáva žiadny progres. Takmer štyri roky je v rovnakom stave, no jeho manželka zvažuje veľmi riskantný krok.

,,Schumi“ sa od zranenia hlavy na lyžovačke zotavuje veľmi pomaly a jeho bývalý manažér priznal, že nevie chodiť a s okolím komunikuje iba očami. No jeho manželka Corinna sa nevzdáva a dostala sa k mozgovému špecialistovi Markovi Meeksovi v USA.

Rodina preto zvažuje prevoz na špecializovanú kliniku, ktorá sa v Európe zatiaľ nenachádza. ,,Máme bohaté skúsenosti s liečbou s pacientmi s takýmto posttraumatickým stavom,“ uviedol Meeks. No obáva sa, že prevoz bude pre sedemnásobného majstra sveta nesmierne nebezpečný. ,,Prevoz sanitkami a následne transatlantický let by mohol byť veľmi náročný. Jeho stav by sa mohol rapídne zhoršiť a mohlo by dôjsť aj k najhoršiemu,“ varoval rodinu, ktorá sa bude musieť rozhodnúť.

Zdroj: en.f1i.com, mirror.co.uk  |  Foto: Instagram

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...