Koncom mája sa médiami začala šíriť šokujúca správa o úmrtí známej herečky Silvie Petöovej (†50). Až po jej smrti sa rodina a priatelia dozvedeli, že dlhé roky bojovala so zákernou rakovinou prsníka. Mnohí trúchliaci sa chceli zúčastniť pohrebu umelkyne, avšak ten sa uskutočnil v úzkom rodinnom kruhu. Teraz prichádza ďalší šok s jej posledným miestom odpočinku.

Silvia Petöová († 50) v posledných dvoch rokoch bojovala s diagnózou “rakovina prsníka“. Celý proces liečby držala v tajnosti, pričom aj parochne si kupovala kvôli anonymite až vo Viedni. Nikomu tak nedala šancu, aby nadobudol pocit, že niečo nie je v poriadku.

V priebehu posledného mesiaca sa jej však rapídne zhoršil zdravotný stav a chorobe nakoniec podľahla. Pohreb sa konal v úplnej tichosti v úzkom rodinnom kruhu. Mnohí kolegovia či priatelia herečky sa tak nemohli s milovanou Sisou rozlúčiť. Nádejou im však ostala aspoň návšteva jej hrobu, ktorý sa podľa oficiálneho portálu slovenských cintorínov nachádza v Slávičom údolí.

V záznamoch je uvedený dátum narodenia aj úmrtia herečky s presnými súradnicami hrobu. Keď sa však dostanete na miesto, na ktorom má odpočívať Petöová, zostanete v šoku. Na mieste sa totiž nachádza zanedbaný starý hrob. Je tak zrejmé, že rodina zabezpečila, aby boli údaje nepresné, vďaka čomu budú vedieť iba tí najbližší, kde sa nachádza posledné miesto jej odpočinku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook/Slovenský dabing, Facebook/Slovenské herečky – Slovak atresses