Koncom septembra sme vás informovali o ukončení vyšetrovania dvojnásobnej vraždy novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, ktorá navždy zmenila históriu Slovenska. K spisom sa dostali nielen právnici, ale aj samotné rodiny zavraždených. Z informácií, ktoré sa im dostali do rúk, boli zdrvení a viac ako inokedy si želajú potrestať pravých vinníkov.

Podľa posledných informácií zo strany polície je momentálne z objednávky vraždy obvinený známy podnikateľ, pričom sa k streľbe priznal bývalý vojak Miroslav Marček, sprostredkovateľom mal byť Zoltán Andruskó. Vyplácať peniaze za dvojnásobnú vraždu mala Alena Zsuzsová, pričom na mieste činu sa mal s Marečkom nachádzať Tomáš Szabó, ktorý v minulosti pracoval ako policajt.

Spis obsahuje 55 hrubých zväzkov a pred pár dňami do neho mohli nahliadnuť obe rodiny zavraždených. Museli si prečítať komunikáciu Kočnera so Zsuzsovou, kde sa spoločne smejú zo smrti Jána a Martiny. Prišlo však aj na fotografie snúbencov, ktoré by skolili aj silnejšie povahy.

Práve tohto momentu sa obávala Zlatica Kušnírová, ktorá nechcela v dokumentoch natrafiť na zábery mŕtvej dcéry a budúceho zaťa. ,,No a práve mne to prišlo pod ruky! Keď Jojo Kuciak uvidel, ako plačem, tak mi vzal šanón z ruky s tým, že toto nebude nik z nás čítať, zavolal vyšetrovateľa a dal mu ho s tým, že ho môže už vziať, že to nechceme vidieť,” opísala zdrvená matka miesto činu pre plusku.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: YouTube, markiza.sk