Frontman úspešnej rockovej skupiny Imagine Dragons má obrovský dôvod na radosť. Dana a jeho manželku Aju navštívil 28. marca 2017 bocian a priniesol im rovno dve klbká radosti.

Daniel Coulter Reynolds, svetu známy len ako Dan, je spevákom obľúbenej americkej skupiny, ktorej začiatky sa píšu ešte do roku 2008. Prvý obrovský úspech sa dostavil až o tri roky neskôr a v súčasnosti patria medzi najoceňovanejšie zoskupenia. Hudobníci sa môžu popýšiť oceneniami z American Music Awards, Billboard Music Awards, ale aj prestížnou gramofónikovou soškou, ktorá má pre umelcov najväčšiu hodnotu zo všetkých cien na svete.

Dan Reynolds

Nielen jeho profesionálny život zažíva svetlé obdobie, ale aj jeho súkromie. Už šesť rokov je šťastne ženatý s kolegyňou z hudobnej brandže a z manželskej dvojice sa 28.marca stali trojnásobní rodičia. K ich prvorodenej dcérke Arrow Eve pribudli ďalšie dve dievčatká, ktoré z nej urobili veľkú sestričku. Hrdý tatko sa so svojimi najnovšími pokladmi pochválil už aj na internete, kde zverejnil ich prvú snímku tesne po pôrode. Nadaný hudobník k nej napísal: “Vitajte na tomto krásnom svete Gia James a Coco Rae.”

Najnovšie prírastky úspešného hudobníka- Gia James a Coco Rae

[poll id=”84″]

Foto: Instagram