Známa herečka pôsobí na verejnosti vždy mimoriadne pozitívne, pričom má neustále úsmev na perách. Pred pár dňami sa však rozhodla prehovoriť o tragédií, ktorá postretla jej rodinu. Do konca života tak bude musieť žiť so spomienkami, ktoré sa stali jej nočnou morou.

Kateřina Marie Fialová sa stala súčasťou českej verzie šou Tvoje tvář má známy hlas, no diváci ju taktiež môžu od novembra sledovať v úspešnom seriáli Ordinace v růžové zahradě. 22-ročná brunetka sa však rozhodla prehovoriť o rodinnej tragédií, ktorá ju poznačila na celý život.

Herečkinmu otcovi totiž v minulosti diagnostikovali rakovinu kostí, s ktorou bojoval do posledného dychu. Pred šiestimi rokmi však nakoniec zákernej chorobe podľahol vo svojej posteli. ,,Týždeň po ockovej smrti som sa ráno zobudila a mala som zabalené kufre, že zase pôjdem do Brna späť do školy na konzervatórium. Mamka ale nezniesla myšlienku, že zostane v tom našom veľkom dome sama. Okolo siedmej ráno sa na povale obesila,“ zverila sa Kateřina pre český magazín MfD, pričom sa v priebehu jedného týždňa stala sirotou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mfdnes.cz, ahaonline.cz  |  Foto: Facebook/Kateřina Marie Fialová