Len pred pár dňami zasiahla Slovensko ďalšia tragédia, pri ktorej v Handlovej opitá žena dobodala svojho manžela. Cez víkend prišla polícia s ďalším smutným oznamom. Tentokrát v Novej Dubnici našli v panelákovom byte nehybné telo 42-muža, ktorý bol dobodaný.

Od začiatku Nového roka na Slovensku pribúda násilných trestných činov. Pred niekoľkými hodinami oznámila trenčianska polícia, že v Novej Dubnici došlo v nedeľu k rodinnej tragédii. “42-ročnému mužovi boli spôsobené bodné poranenia, na následky ktorých zomrel,” upresnila.

Polícia už začala trestné stíhanie vo veci zločinu zabitia a vykonáva na mieste potrebné úkony. Taktiež zadržala osoby podozrivé zo spáchania skutku, no bližšie informácie poskytne až v čase, keď to procesná situácia dovolí.

Portál Noviny však odhalil, že 42-ročný dobodaný muž má byť z Ukrajiny. V byte sa s ním v čase incidentu nachádzala aj jeho manželka a jej mama. Obidve ženy boli prevezené na policajné oddelenie. Polícia pri objasňovaní vraždy pracuje s viacerými verziami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Polícia SR – Trenčiansky kraj, noviny.sk │ Foto: FB/Polícia SR – Trenčiansky kraj