Politika Rokovanie v parlamente bolo PIKANTNÉ: Spal som s Erikom Tomášom!

Rokovanie v parlamente bolo PIKANTNÉ: Spal som s Erikom Tomášom!

Utorkové rokovanie v parlamente malo po vynútenej pauze na programe množstvo závažných tém. Poslanci sa ale predsa len neudržali a debata sa zvrhla na poriadnu pikantnosť. Keď poslanec OĽaNO uviedol, že spal s Erikom Tomášom, o slovo sa okamžite prihlásil Boris Kollár.

Po tom, čo členovia SaS blokovali minulotýždňové rokovanie, sa parlament v utorok konečne zišiel v rokovacej sále. Na programe mal 140 bodov, pričom medzi pálčivé témy patrila energetická kríza na Slovensku či predčasné voľby.

Závažná debata sa však podľa informácií Dnes24 zmenila na pikantnú zábavu po tom, ako vystúpil v pléne Erik Tomáš z Hlasu. Po tom, čo skritizoval súčasnú koalíciu, sa do neho obul poslanec z OĽaNO Jozef Pročko: „Erik… nechcem ťa uraziť, pretože ťa poznám dlhé roky a viem, aký si bol kedysi čestný človek. Ty nevieš, čo sa tu dialo? Nevieš, čo tu robil Fico? Ty, Erik, ty si nevidel nahrávku Počiatek – Trnka, kde Počiatek povedal, že Fico ukradol dve miliardy so Slotom? Ty si to nevidel? Ja si ťa pamätám, Erik, ako sme v Halíči spolu spali,“ zaznelo v sále.

Poslednej vety sa s úsmevom okamžite chytil predseda parlamentu Boris Kollár: „Vy ste spolu spali?“ A hoci Pročko všetkým vysvetlil, že mal na mysli len spoločné prespatie na jednej izbe, Kollár sa vo vtipkovaní nedal odradiť. Žartoval aj naďalej, aby nechali Pročka dohovoriť, a aby mohol porozprávať, s kým ešte spal. V rámci faktickej poznámky samotný Tomáš poznamenal, že poslancov ubezpečuje o tom, že s Pročkom nespal. Posledné slovo mal však opäť Kollár, ktorý zakričal, že mu neverí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dnes24.sk │ Foto: FB/HLAS – sociálna demokracia, Jožo Pročko – stránka

Exit mobile version