Dara Rolins (46) je jednoznačne ikonou slovenskej popmusic, pričom svoju kariéru začala ešte ako 4-ročné dievčatko v televíznej relácii Matelko. Práve tu sa objavila v čase, kedy bola len roztomilou škôlkarkou, no jej kariéra nabrala rokmi veľmi rýchly spád. Ktovie, kde by však bola Dara dnes, keby sa pred rokmi pobrala robiť kariéru za veľkú mláku!

Spevácka i módna ikona Dara Rolins má dnes štyri kroky pred päťdesiatkou, no krásu, postavu, elán a postoj k životu by jej mohli závidieť i súčasné teenagerky. Mama rozkošnej Laury sa iba pred pár hodinami objavila v Českom rozhlase, kde si v rozhovore zaspomínala aj na časy, kedy nahrávala album v Mníchove a Londýne či odletela do Ameriky.

,,Áno, bola som v Amerike, odišla som tam, vlastne v tých časoch som sa dokonca i zamilovala, mala som amerického priateľa, športovca, surfera. Takže sme bývali spolu v Los Angeles, na pláži Santa Monica. Bolo to super, bolo to krásne obdobie, opäť som mala možnosť stretnúť strašne zaujímavých ľudí z brandže, motala som sa vlastne okolo ľudí, akými boli music director Britney Spears, tiež ľudia od Madonny, Michaela Jacksona… Bolo to strašne zaujímavé obdobie, ale aj v tomto prípade to bolo opäť iba o tom, že sa do tej Ameriky presťahujem,” uviedla speváčka, ktorá si plne uvedomovala, že by jej chýbala rodina, domov a zázemie.

Dara totiž chápala, že kariéra sa nedá robiť na diaľku, a tak by si štartovanie niečoho nového vyžadovalo absolútnu zmenu jej života. Ona sa však s priateľom rozišla a vedela, že to v Amerike nie je med lízať. “Buď je to o tom, že sa o vás tam tak trochu niekto stará alebo sa staráte vy a v tom momente i mne tie peniaze došli a hovorila som si, že neviem, či chcem byť čašníčka a stáť v tom rade za tými všetkými ostatnými,” prináva otvorene Dara. Nie je totiž žiadnym tajomstvom, že za veľkú mláku si chodia plniť sny tisíce ľudí ročne, pričom aj keď mala na to byť “vyvolenou”, radšej sa vrátila domov. Ale povedzme si úprimne, taká Britney by si pri našej blond bohyni ani neškrtla!

Zdroj: YouTube/Český rozhlas | Foto: Instagram/DaraRolins_vermi