Šoubiz Rolins narovinu o Nedvědovi: Niečo sa SKONČÍ, iné sa začína!

Rolins narovinu o Nedvědovi: Niečo sa SKONČÍ, iné sa začína!

Futbalovým svetom otriasla nečakaná novinka! Pavel Nedvěd, ktorý aktuálne randí s hudobnou ikonou Darou Rolins, rezignoval v prestížnom futbalovom klube Juventus. Známa speváčka sa rozhodla prehovoriť o tomto radikálnom rozhodnutí v ich živote!

Život ako na horskej dráhe! Len nedávno sme vás informovali o horúcej novinke zo súkromia Dary Rolins a Pavela Nedvěda. Dvojica si zaobstarala romantické sídlo v Taliansku, kde trávia spoločné momenty čoraz častejšie.

Neprešla dlhá doba a zamilovaný pár hlási ďalší nečakaný krok v ich životoch. Nedvěd sa totiž rozhodol rezignovať z pozície viceprezidenta futbalového klubu Juventus Turín, čo vyrazilo dych predovšetkých športovým nadšencom.

K nečakanej zmene sa krátko po jej ohlásení vyjadrila i partnerka bývalého futbalistu. „Keď odstúpi šéf, jeho vojsko ho celkom prirodzene nasleduje. Je to prejav lojality,“ vysvetľuje Rolins.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Ako sa hovorí, keď sa niečo skončí, iné sa začína. Alebo všetko zlé je na niečo dobré. Nejde o žiadnu tragédiu, je to prirodzený vývoj vecí. Pre nás sa nič nemení. Pavlov domov je stále v Taliansku, rovnako ako s nami v Prahe, Dara ukončila akékoľvek domnienky, pričom uviedla i fakt, že verí v ďalšie kroky svojho partnera, a tak mu naďalej zostáva podporou.

Zdroj: tn.nova.cz | Foto: Instagram