Roman Juraško ostrihal partnerku: Výsledok prekvapil aj samotnú Dianu!

Dátum:

Beauty salóny či kaderníctva sú naďalej zatvorené, v dôsledku čoho nastal čas starať sa o seba v pohodlí domova. Aj keď v mnohých prípadoch nejde o veľmi podarené pokusy, moderátorka Diana Hágerová sa predsa len zverila do rúk svojho budúceho manžela!

V momentálnej situácií nie je možné navštíviť kaderníctva, no Diana aj napriek tomu zrejme zatúžila po zmene. Na to, aby si ostrihala vlasy sama, však zrejme nemala odvahu, a tak sa nakoniec zverila do rúk svojmu partnerovi Romanovi Juraškovi. Aj keď dvojica tvorí pár už viac ako osem rokov, rozhodne išlo o odvážny krok, nakoľko mamička 2-ročnej Izabelky sa o svoju korunu krásy dôkladne stará.

Výsledným účesom sa napokon moderátor pochválil aj na sociálnej sieti. ,,Dnes som prvýkrát v živote niekoho ostrihal, neverím, že Di do toho išla,“ napísal k záberu, kde má Hágerová výrazne skrátené vlasy. Je však milým prekvapením, že Romanovi sa to podarilo ako profesionálovi a blondínka vyzerá s novým účesom fantasticky.

Svoju spokojnosť potvrdila aj v komentároch, kde pochválila milovanú polovičku. ,,Nechápem, ako môžu existovať takýto ľudia… Prvýkrát v živote sa niečoho chytí a hneď super výsledok. Takto je to so všetkým, čo robí prvý raz. Milujem ťa!“ nechala sa počuť Diana.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/romanjurasko  |  Foto: Instagram/romanjurasko, dihager

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...