Aj keď budú tieto Vianoce na Slovensku iné, ako ich poznáme z minulých rokov, v predsviatočnom období predstavilo množstvo umelcov jedinečné skladby, ktoré chytajú za srdce. Jednou z nich je aj emotívny duet Kúzlo Vianoc, ktorý naspievala Alex Haňdiaková v spolupráci s hercom Martinom Kinčúchom.

„Je to moja srdcovka a v podstate úplne prvá pesnička, ktorú som kedy vymyslela. Mala som ju v hlave už od malička a bola pre mňa taká silná, že som si ju zapamätala až dodnes,“ povedala Alex o hudbe, ku ktorej napísal text Marián Brezáni. Speváčka napokon naspievala duet s hercom Martinom Kinčúchom, ktorý patrí k najvýraznejším postavám zo seriálu Pán profesor, pričom sa s ním pozná už od útleho veku.

„Túto pesničku som si vždy predstavovala ako duet. S Maťom trávim veľa voľného času. Krásne spieva, takže mi hneď napadlo, či nevytvoriť niečo spoločné,“ dodáva. Na skladbe sa okrem iných podieľala aj bubeníčka, bývalá účastníčka šou Česko Slovensko má talent, Nikoleta Šurinová.

Úlohy hercov vo videoklipe sa s radosťou ujali Diana Hágerová a Roman Juraško s dcérkou Izabelkou. „Nakrúcanie videoklipu malo takú úžasnú atmosféru, že sme si chvíľkami pripadali akoby už naozaj boli Vianoce. Všetko do seba pekne zapadalo. Na každom členovi tímu bolo vidieť, že mu na tomto projekte záleží. To sú tie momenty, keď práca nie je prácou. Rovnako sme sa cítili aj my. Radosť pracovať-nepracovať s takýmito ľuďmi,“ teší sa
Diana. Ako zároveň prezradila, pre ich dcérku šlo o prvý reálny kontakt s kamerou a išlo jej to skutočne výborne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto | Video: YouTube