Reality šou Farma sa natáčala v obci Horný Badín a po skončení sa táto oblasť stala okamžite mimoriadne obľúbenou. Starý Mlyn navštevuje veľké množstvo turistov, či fanúšikov. Jedným z návštevníkov sa stal aj bývalý farmár Roman Adamka, ktorý si prišiel zaspomínať.

Roman zatúžil vidieť ešte aspoň raz priestory, kde trávil niekoľko týždňov svojho života a zároveň chcel celé okolie ukázať aj svojej mame. No po príchode zostal prekvapený zo zmien, ktoré nastali. Drevený plot, na ktorom farmári tak urputne pracovali zmizol a nahradilo ho obyčajné pletivo. Taktiež sú všade po pozemku zabudované tabule s oznamom: ,,Vstup zakázaný, súkromný pozemok.“ K slávnemu mlynu, ktorý dostal meno Ruženka sa nedalo dostať, keďže bolo všetko uzamknuté.

Veľké množstvo vecí, ktoré tam súťažiaci vybudovali už Roman nenašiel. “Maštaľ je úplne preč, zmizli aj duelové chatky, aj hojdačka či udiareň, alebo lavička, na ktorej sme zvykli fajčiť. Kuríny zostali len tri a voda v potoku je strašne nízka. Tam už by pstruhy neprežili. Prerobili aj altánok. Ale latrína zostala, dokonca v nej bol aj toaletný papier,” uviedol pre markizu.sk sklamaný farmár. Aj napriek tomu, že sa toľko zmenilo, bol rád, že sa vrátil na miesto, ktoré v ňom vyvoláva toľko spomienok.

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: Instagram