Romana (†20) bola zaškrtená: Jej expriateľ tvrdil policajtom, že..!

Dátum:

Kriminalisti boli včera (2. marca) vo večerných hodinách privolaní zdravotníkmi, ktorí zasahovali na okraji lesa v Trenčianskom kraji. Žiaľ, aj napriek veľkej snahe sa nepodarilo zachrániť 20-ročnú ženu, pričom na mieste činu už mohli iba konštatovať smrť.

K tragédií došlo v Handlovej na tzv. Morovnianskych lúkach, kde sa v popoludňajších hodinách mala zabávať skupina kamarátov. Po zotmení väčšina odišla, no na mieste zostala mladá žena so svojim bývalým priateľom. Údajne sa mala dvojica hádať, až došlo k napadnutiu 20-ročnej Romany.

Na miesto boli privolaní zdravotníci spoločne s mužmi zákona, pričom videli, ako Dušan oživuje svoju expriateľku. Práve on zavolal na tiesňovú linku s tvrdením, že Slovenka iba odpadla. Záchranári si však okamžite na krku ženy všimli stopy po škrtení a napokon mohli už iba konštatovať smrť. Políciou bol privolaný obhliadajúci lekár, ktorý potvrdil, že Romana zomrela násilnou smrťou a nariadil súdnu pitvu.

Zadržaný bol 26-ročný Dušan, ktorý zo začiatku tvrdil, že z miesta odišiel a po návrate našiel svoju bývalú priateľku nehybne ležať na zemi. Po pár hodinách v cele sa však údajne priznal, pričom vyšetrovateľ KR PZ v Trenčíne začal trestné stíhanie vo veci obzvlášť závažného zločinu vraždy. Útočníkovi hrozí 15 až 20 rokov za mrežami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Polícia SR-Trenčiansky kraj, noviny.sk  |  Foto: TV JOJ, FB/Polícia SR-Nitriansky kraj

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Pozor na obľúbenú kozmetiku pre deti: Hrozia kožné infekcie!

Úrad verejného zdravotníctva na svojej oficiálnej webovej stránke upozorňuje...

Vašek z Luneticu zrazil chodca: Šokujúce detaily z tragickej nehody!

14. mája bol člen českej kapely Lunetic účastníkom tragickej...

Nepríjemný šok pre Pročka: Reklamné pútače mu posprejovali nápisom…!

Bývalý zabávač bol odjakživa zvyknutý na tvrdú kritiku zo...

Vláda konečne schválila balík pomoci: Túto sumu dostanú rodiny!

Balík pomoci pre rodiny vyvolal v posledných dňoch ostré...