Reality šou Farma 11 bola okrem konfliktov bohatá aj na výrazné osobnosti, ktoré túžili predovšetkým po zviditeľnení sa a sláve. Jednou z tých, ktorým práca pred kamerami doslova učarovala, je aj Romana Košťálová, kontroverzná finalistka uplynulej série.

Romana Košťálová sa v jedenástom ročníku reality šou Farma, zameranej na boj medzi východným a západným Slovenskom, prebojovala až do samotného finále. Aj keď si výhru vo výške 75 000 € napokon odniesol Gabriel Sedláček, ambiciózna farmárka sa snažila udržať si priazeň publika na sociálnych sieťach, pričom si vytvorila aj YouTube kanál Rora. Kontroverzným obsahom, z ktorého sa chytali za hlavu i jej priatelia z reality šou, však veľa vody nenamútila, a tak sa musela poobzerať po inej práci.

Ako napokon vyšlo na povrch len pred pár dňami, čiernovláska sa bude podieľať na tvorbe dvanásteho ročníka šou, ktorú produkuje jej partner Matúš Polakovič! Tentokrát však nebude pred kamerami, ale súčasťou produkcie, kde sa bude starať o opatrenia proti šíreniu nákazy koronavírusu. Ako uvádza portál Markiza.sk, medzi jej hlavné povinnosti patrí evidencia osôb na pľaci, meranie teploty, dezinfekcia priestorov a techniky, pričom bude dohliadať aj na nosenie rúšok, používanie dezinfekcie či dodržiavanie rozostupov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/farma.markiza, romii_y