Poslankyňa Romana Tabák od nástupu do parlamentu vyvoláva u mnohých občanov zmiešané pocity, keďže sa chce prezentovať návrhmi nových zákonov, no namiesto toho šokuje verejnými zlyhaniami. Nuž, niektorí z nás nemajú dostatočný pud sebazáchovy.

Aj napriek tomu, že poslankyňa za stranu OĽaNO robí jeden prešľap za druhým, na svojom vzhľade si vždy dá záležať. Elegantná móda v parlamente jej rozhodne nie je cudzia, no najnovšie prekvapila ružovým športovým outfitom, pričom sa po chodbách premávala aj s tenisovou raketou.

Nástup do práce Romany Tabák v novom šate okamžite využila obľúbená satirická stránka Zomri. ,,Keď si pomýliš parlament s Wimbledonom,“ podotkli, a zároveň zverejnili krátke video z Televíznych novín, kde sa neurčito vyjadrila k obrannej dohode USA a Slovenska.

30-ročná plavovláska má však na svoje oblečenie a tenisovú raketu vysvetlenie. Priznala, že pôvodne bola na schôdzi adekvátne oblečená, no po práci si chcela trochu zašportovať. Hnevá ju preto, že si z nej ľudia robia žarty. ,,V parlamente pijú poslanci jedna radosť a ľudia sa pohoršujú, keď si idem z práce zahrať tenis! Šport je cesta!“ odkázala všetkým hejterom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Vyjadrenie Romany Tabák

Zdroj: FB/Zomri, IG/romanatabak   |  Foto: FB/Zomri, TV Markíza, IG/romanatabak  |  Video: FB/Zomri